Flux Medical
Jakośćbez kompromisów
Jakość bez kompromisów
MR SAFE – urządzenia te mogą być bezpiecznie użytkowane w gabinetach MR. Każdy produkt markowany tym oznaczeniem został przetestowany w warunkach z magnesem o indukcyjności 7,0T.

Jakość bez kompromisów

Ciągły rozwój, poszukiwanie i wdrażanie nowych technik i rozwiązań, dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klientów, to gwarancja wysokiej jakości naszych produktów i usług. To filozofia naszej firmy.

 

  • Potrzebujesz usługi typu ekspres dla budowy klatki Faradaya lub osłon ołowiowych?
  • Masz problem z tłumiennością klatki Faradaya dowolnego producenta?
  • Chcesz zmodernizować lub przenieść swoją pracownię?
  • Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania mającego usprawnić pracę w Twojej placówce?

Warto postawić na Flux Medical

Flux Medical to firma z bogatym doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Od wielu lat z sukcesami budujemy nową jakość w medycynie. Wykwalifikowana kadra inżynierów i techników oferuje rozwiązania osłonowe dla diagnostyki obrazowej – klatki Faradaya, osłony antyradiacyjne ołowiowe oraz osłony do pomieszczeń z urządzeniami o wysokich energiach takich jak bunkry radioterapii. Nasze projekty to przedsięwzięcia kompleksowe zaczynające się od wyceny poprzez projekt i dobór odpowiednich osłon, instalację i usługi serwisowe. Dostarczamy również do pracowni z rezonansem magnetycznym (MRI) wyposażenie niemagnetyczne – od prostych produktów poprzez urządzenia mogące pracować w tym specjalistycznym środowisku.

Elastyczność

Elastyczność

Każdy proponowany przez nas produkt finalny składa się z projektu, dostawy i montażu osłon. Niezależnie od rodzaju systemu jest dosłownie „szyty na miarę” pod kształt adaptowanych pomieszczeń. Spełnia on wszystkie wymagania techniczne oraz estetyczne, nie generując przy tym dodatkowych kosztów dla Zamawiającego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klienta, dopasowujemy również czas przygotowania projektu, produkcji oraz montażu. Priorytetem są dla nas wymagania Zamawiającego.

Jakość

Jakość

Oferowane przez nas produkty, w myśl naszego motto: jakość bez kompromisów, to najwyższy standard wykonania. Potwierdzamy to 5-cio letnią gwarancją. Materiały osłonowe i do wykończenia wnętrz spełniają wszystkie normy prawne, a ich estetyka podąża za najnowszymi trendami i wymaganiami Klientów. Każde wnętrze możemy też dostosować pod indywidualne wymagania Użytkownika Końcowego, czego dowodem są nasze dotychczasowe realizacje oraz grono zadowolonych Klientów.

Terminowość

Terminowość

Cenimy sobie czas Klienta, dlatego nasze projekty realizujemy szybko i w ustalonych terminach. Niezależnie czy na realizację mamy kilka dni, czy kilka tygodni – dopasujemy się do Państwa wymagań i oczekiwań. Dzięki rozbudowanemu magazynowi większość materiałów osłonowych jest łatwo dostępna, więc możemy zaproponować ekspresową dostawę zamówionego systemu (w tym klatek Faradaya czy paneli ołowiowych) nawet w kilka dni po zamówieniu.

Nasze Sukcesy

Jesteśmy dumni z instalacji, których ciągle przybywa. Cieszymy się, że możemy sprostać Państwa i naszym ambicjom. To daje nam siłę i motywację do dalszego rozwoju.

200

Ponad 200 dostaw produktów i wyposażenia niemagnetycznych oraz urządzeń mogących pracować w środowisku MRI.

130

Ponad 130 instalacji klatek Faradaya dla medycznych rezonansów magnetycznych MRI, placówek naukowo badawczych i innych.

20

Ponad 20 wyprodukowanych i zainstalowanych drzwi ciężkich z automatyką do bunkrów radioterapii i innych.

10

Ponad 10 kompleksowo wykonanych placówek diagnostyki obrazowej – od projektu do odbioru.

Nasza Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacjach klatek Faradaya dla medycznych rezonansów magnetycznych (MRI) oraz ciężkich drzwi osłonowych, np. do bunkrów radioterapii. Wykonujemy również osłony antyradiacyjne klasyczne dla pomieszczeń z tomografem komputerowym lub aparatem rentgenowskim. Dostarczamy na rynek specjalistyczne niemagnetyczne wyposażenie do placówek z rezonansem magnetycznym. Podejmujemy się projektu i wykonania nietypowych produktów i rozwiązań.

Klatki Faradaya

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i budowie klatek Faradaya (kabin RF) dla medycznych rezonansów magnetycznych (MRI). Klatki możemy wykonać w technologii miedziano-drewnianej, w pełni aluminiowej lub w stali ocynkowanej.

Osłony antyradiacyjne

Projektujemy, dostarczamy i montujemy osłony stałe oraz stolarkę i ślusarkę antyradiacyjną dla pomieszczeń diagnostyki obrazowej wykorzystującej promieniowanie rentgenowskie, np. pomieszczenia z tomografem komputerowym, aparatem rentgenowskim itp.

Drzwi ciężkie ochronne

Projektujemy, produkujemy i instalujemy drzwi ciężkie ochronne dla bunkrów radioterapii oraz innych pomieszczeń, gdzie tego typu specjalistyczne drzwi znajdują swoje zastosowanie. Posiadamy wiedzę i niezbędne doświadczenie w instalacji drzwi rozwieranych i przesuwnych do 11 ton.

Wyposażenie niemagnetyczne

Dopełnieniem oferty klatek Faradaya dla medycznych rezonansów magnetycznych jest dostawa specjalistycznych, niemagnetycznych produktów i urządzeń kompatybilnych z MRI dla gabinetów rezonansu magnetycznego.